Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

25.11.2022 року учні 11-Г класу( класний керівник Риковська Н.М) взяли участь у відкритті інсталяції в рамках проведення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”. Захід відбувся за участі управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *