Заснований: вересень 2006 року.
Наш девіз: «Ми крокуємо в Європу день за днем і рік за роком».
Мета діяльності: участь у програмах молодіжного обміну між країнами Європи.
Координатор роботи ШЄКу – Гочачко Світлана Анатоліївна.
Напрям нашої діяльності:
- надання інформації учням про ЄС;
- налагодження партнерства з польськими та українськими шкільними організаціями;
- вивчення звичаїв і традицій європейських народів ;
- пізнання Європи, європейської території, починаючи від рідного краю;
- знайомство молоді із ровесниками з-за кордону.
Поточні проекти:
- участь у інформаційних днях Європи;
- обмін учнівською молоддю із м. Бартошице, Республіка Польща
Новини Євроклубу
Відвідавши бібліотеку N6 напередодні Дня Незалежності Польщі учасники Євроклубу «Перспектива» “ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7 -природничий ліцей”взяли участь у грі- квесті «Вільна Польща».
Віртуально подорожуючи Польщею, учасники квесту зупинялись на станціях “Географічна”,”Історична”, “Державна”,”Культурна”та “Побратимська”. Там їх очікували цікаві завдання та запитання. Відповіді можна було знайти у книжках, скориставшись «Кімнатою розуму». Змагаючись між собою та працюючи в команді, учасники квесту збагатились знаннями про історію та традиції сусідньої держави, про видатних поляків Волині,а ще дізнались що поєднує поляків та українців.
У період з 05.08 по 10.08.2018 року у Звєжині (Польща) тривала Літня Академія для молоді з України, Білорусії та Польщі, на яку завдяки участі у транскордонній освітній кампанії, організованій Представництвом Програми PL – BY – UA 2014-2020 потрапила команда шкільного Євроклубу “Перспектива”.
Літня Академія подарувала море позитивних емоцій та вражень. Учасники конкурсу подорожували мальовничим озером Соліна, побували у Біблійному саду, милувалися українською церквою, занесеною у спадщину ЮНЕСКО, підкорили гірську вершину (1400 м) та відвідали Бещадський національний парк. Учні побували у Музеї млинів в Устишках Дольних, взяли участь у майстер-класах з випічки пиріжків, відвідали найбільший у Польщі Музей під відкритим небом (м. Санок) та каталися на дрезинах.
Переконані, що цей незабутній відпочинок назавжди залишиться у наших серцях.






26 жовтня 2017 року Євроклуб “Перспектива” організував свято осені “In Love with autumn”



