Акція “16 днів проти насильства”.

З 25 листопада по 16 грудня у школі проходила щорічна акція “16 днів проти насильства”. Протягом даного періоду психологічною службою школи були проведені наступні виховні заходи:

інтерактивна гра “Чуйність перемагає насильство”;
години психолога та соціального педагога ” Людина починається з добра”,”Єднаймося разом проти насилля”, ” Насильству немає виправдання”, ” Ми- проти СНІДу”;
соціальні акції :”Синя стрічка- проти насильства над дітьми”,
“Біла стрічка- символ захисту жінок від насильства”, “Червона стрічка- символ розуміння”, ” Наші долоньки проти насильства”;
години спілкування з представниками патрульної поліції “Великі права маленької дитини”;
конкурс малюнків “Світ без насильства очима дітей”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *