«Луцька гімназія № 7 Луцької міської ради»
21 квітня 2023 року з нагоди Всесвітнього дня Землі учні, педагоги, працівники закладу освіти долучились до озеленення пришкільної території та висадили 12 хвойних дерев.Дбаємо про довкілля разом!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Δ