Міжнародна конференція “Абетка польського класу простір у дидактичному процесі”
З 27 по 29 жовтня 2023 року заступник директора з навчально-виховної роботи Кондратчук М. М. та вчитель польської мови Поліщук Т. М. взяли участь у роботі міжнародної конференції, що проводила фундація “Wolność i Demokracja” під назвою “Абетка польського класу простір у дидактичному процесі”у Варшаві, де підписали договір про співпрацю.
Вчитель польської мови Поліщук Т. М. гімназії №7 м. Луцька виборола грант у конкурсі “Абетка польського класу – популяризація польської мови в Україні”, що проводився за кошти Міністерства освіти та Науки Республіки Польщі. Наша гімназія ввійшла в 60 найкращих шкіл України і ми стали пілотною школою у цьому проєкті.
За умовами гранту наша гімназія отримала фінансову та матеріальну допомогу для оснащення кабінету польської мови сучасною навчально – методичною літературою, технікою, методичними засобами, що сприяє ефективному засвоєнню знань. Крім того, гімназія отримала посібники та ілюстрації інших наочних матеріалів з метою впровадження стандарту кабінету та підвищенню учнів мотивації до отримання нових знань.










