“На вікні свіча догасала…”
“На вікні свіча догасала…” – такий виховний захід пройшов у 7-б, 7-в класах (керівники Климюк Л. Л., Рамська О. П.) 29 листопада, приурочений Дню пам’яті жертв Голодомору.
В руках, що виростили хліб
Не залишилось і зернини.
Ні, рід наш в горі не осліп,
Ти все згадаєш, Україно!



