«Луцька гімназія № 7 Луцької міської ради»
16 травня 2024 року о 9.00 учні нашого закладу прийняли участь в національнальній руханці «Дякуємо ЗСУ» до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВИШИВАНКИ
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Δ