«Ти як?»
У зв’язку з впровадженням Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у Волинській області, що реалізується за ініціативи першої леді Олени Зеленської та підтримки Координаційного центру психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України; Плану заходів на 2024 – 2026 роки з реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року (розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 червня 2024 року No 572-р). З метою формування культури турботи про психічне здоров’я у молоді, протягом першого навчального тижня було проведено просвітницькі уроки (лекції) з ментального здоров’я.
До вашої уваги пропонуємо рекомендації батькам та опікунам.
Рекомендації педагогам: