Міський семінар-практикум для вчителів, які викладають предмет “Мистецтво”

30 жовтня 2024 року відповідно до плану роботи департаменту освіти Луцької міської ради на базі ЗЗСО 7 було проведено міський семінар – практикум для вчителів, які викладають предмет “Мистецтво” з теми “Формування здоров’язбережувальної компетентності на уроках мистецтва в умовах воєнного стану”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *