Герої не вмирають!

20 лютого, разом з учнями ми вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні – тих, хто віддав своє життя за свободу і гідність України. Їхній подвиг надихає нас і сьогодні. Вони стали символом незламності, і наша боротьба триває. Ми запалили свічки пам’яті, щоб нагадати всім: їхня жертва не була марною.

Кожен із нас наближає перемогу – на фронті, у волонтерстві, у підтримці один одного.

Пам’ятаємо, за що вони загинули, і не дамо ворогу знищити нашу незалежність!

Їхня боротьба триває! Разом – до Перемоги!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *