Великодній пікнік
22 квітня 2025 року започатковано загальногімназійний захід “Великодній пікнік”.
Учні, педагоги, батьки мали змогу переглянути виставу ” Сватання на Волині” (за мотивами п’єси Григорія Квітки-Основ’яненка), взяти участь у тренінгах, спортивних змаганнях, естафетах, рухливих іграх, танцювальних руханках.
Родзинкою атракції був етнорелакс “На ряднах” ( діти коштували традиційні великодні страви, спілкувалися про святкування Великодня в родинах).
Цей захід, безумовно, стане доброю традицією в стінах альма матер.