-
Польсько-український обмін учнівською молоддю
З 11 по 17 вересня 2022 року група учнів ЗЗСО № 7,4,25 м. Луцька брали участь в реалізації міжнародного проєкту обміну учнівською молоддю з учнями школи понадподставова № 2 м. Бартошице, Польща “Бережемо природу та наше середовище. Нам тут жити” Цікаві заходи екологічного спрямування, пізнавальні екскурсії до міст Гданська, Гдиня, відвідування та вивчення екосистеми м. Криниця…
-
Свято першого дзвоника 2022
«Луцька гімназія № 7 Луцької міської ради»



