Польсько-український обмін учнівською молоддю
З 11 по 17 вересня 2022 року група учнів ЗЗСО № 7,4,25 м. Луцька брали участь в реалізації міжнародного проєкту обміну учнівською молоддю з учнями школи понадподставова № 2 м. Бартошице, Польща “Бережемо природу та наше середовище. Нам тут жити”
Цікаві заходи екологічного спрямування, пізнавальні екскурсії до міст Гданська, Гдиня, відвідування та вивчення екосистеми м. Криниця Морська зробили подорож незабутньою.
Учасники проєкту брали участь в різноманітних конкурсах, таких як “Здорове харчування”, конкурс екоплакати, створення гімну проєкту.
Дякуємо усім учасникам польсько-українського обміну за змістовну роботу над проєктом.










