«Луцька гімназія № 7 Луцької міської ради»
Учні 7-б,в класів долучились до акції Добра і допомогли чотирилапим переселенцям з окупованих територій та зони бойових дій.Корми та іграшки передали волонтерам.Хай смакує, пухнасті друзі!
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Δ