21 грудня учні 3-Б класу створювали різдвяні свічки з медової вощини з декоруванням. Всі свічки-обереги вийшли оригінальні, неповторні, створені з теплом, любов’ю, вірою і надією. Адже свічка – це прадавній носій світла, тепла, благополуччя, символ родинного затишку.