Олімпійська декада

З 11.09 по 24. 09.2025р. у Луцькій гімназії 7 було проведено “Олімпійську декаду” вчителів фізичної культури. До спортивних заходів залучалися учні початкової та базової шкіл . Діти брали активну участь у турнірах з міні – футболу і волейболу. Цікавими були “Веселі старти”, “Старти надій” та смуга перешкод для учнів початкових класів. На Олімпійському уроці майбутні олімпійці проявили спритність, активність і силу волі до перемоги.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *