Тиждень психології

У період з 28.04.2025-02.05.2025 було проведено Тиждень психології. Протягом тижня учні брали участь у цікавих заходах: інтерактивних іграх, тренінгах, психологічних вправах. Мета заходів-формування позитивного психологічного клімату,розвиток емоційного інтелекту, підтримка психологічного здоров’я учасників освітнього процесу та популяризація психологічних знань.
Тиждень психології пройшов активно, творчо, й натхненно. Дякуємо всім учасникам за позитив, ініціативність та підтримку один одного!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *