«Луцька гімназія № 7 Луцької міської ради»
1 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в навчальному закладі членами учнівського самоврядування була проведена соціальна акція “Червона стрічка” (символ підтримки інфікованих людей).
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Δ