Олімпійська декада
З 11.09 по 24. 09.2025р. у Луцькій гімназії 7 було проведено “Олімпійську декаду” вчителів фізичної культури. До спортивних заходів залучалися учні початкової та базової шкіл . Діти брали активну участь у турнірах з міні – футболу і волейболу. Цікавими були “Веселі старти”, “Старти надій” та …

